POKL - DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA "Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy...", Oleśnica - 8 maja 2013 r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA "Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy...", Oleśnica - 8 maja 2013 r.

DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA "Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy...", Oleśnica - 8 maja 2013 r.

Drukuj
Email
Poniedziałek, 29 Kwiecień 2013 09:36
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy oraz Starosta Powiatu Oleśnickiego zapraszają  w dniu 8 maja br. na debatę informacyjno-promocyjną pn. „Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych i  50+  w aspekcie ofert finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Debata zostanie zorganizowana w budynku Starostwa Powiatowego w Oleśnicy
przy ul. Słowackiego 10 (sala konferencyjna nr 211, I piętro), w godzinach 10:00-12:00

Agenda  - pobierz plik

Celem debaty jest przedstawienie pozytywnych przykładów oraz aktualnych i przyszłych możliwości wspierania osób o utrudnionym dostępie do Rynku pracy z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego (oferowanych obecnie w ramach PO KL - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).

Mamy nadzieję, że za pośrednictwem lokalnych i regionalnych mediów oraz poprzez bezpośrednie uczestnictwo w debacie osób i instytucji  zainteresowanych organizowaniem i korzystaniem ze wsparcia skierowanego dla ww. grupy, przybliżymy możliwości oferowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 6 maja 2013 r.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik
W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 29 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na debatę - Oleśnica”

Serdecznie zapraszamy.  unsecured loans . http://www.nak.org/pay/

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad