POKL - Konkurs nr 6 - Konkurs plastyczny „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej” dla uczniów szkół podstawowych

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Konkurs nr 6 - Konkurs plastyczny „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej” dla uczniów szkół podstawowych

Konkurs nr 6 - Konkurs plastyczny „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej” dla uczniów szkół podstawowych

Drukuj
Email
Czwartek, 19 Wrzesień 2013 12:22

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy ogłasza konkurs plastyczny „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej” promujący Program Operacyjny Kapitał Ludzki (PO KL) dla uczniów szkół podstawowych województwa dolnośląskiego.
Celem Konkursu jest popularyzowanie wiedzy o funduszach unijnych i ich roli w procesie rozwoju regionu wśród uczniów dolnośląskich szkół, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku Unii Europejskiej.

Nadsyłane prace powinny nawiązywać do tematyki związanej z Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki (PO KL) i jego realizacji na Dolnym Śląsku. PO KL to program, który oferuje szerokie możliwości rozwoju zawodowego i społecznego mieszkańcom naszego regionu dzięki środkom Unii Europejskiej pochodzącym z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Od 2007 roku, kiedy rozpoczęła się realizacja programu, ze wsparcia głównie w postaci bezpłatnych szkoleń, doradztwa zawodowego czy przyznania środków na otworzenie własnej firmy skorzystało już tysiące Dolnoślązaków. Udział w projektach realizowanych w ramach PO KL pozwolił im znaleźć zatrudnienie, spełnić marzenia o własnym biznesie czy lepiej płatnej pracy. Praktycznie w każdym zakątku naszego województwa realizowane są takie projekty. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej www.pokl.dwup.pl w zakładce Projekty realizowane na terenie Dolnego Śląska.

Organizator konkursu - Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy - jest instytucją, która przyznaje dofinansowanie na projekty PO KL , które przyczyniają się do wzrostu zatrudnienia, integracji społecznej oraz poprawy umiejętności i kwalifikacji mieszkańców województwa dolnośląskiego (projekty realizowane w Priorytecie VI, VII i VIII PO KL). Są to tzw. „projekty miękkie” – ukierunkowane na indywidualny rozwój człowieka, co odróżnia je od projektów „twardych”, takich jak remonty i budowa dróg, obiektów sportowych, które są  finansowane z innych programów unijnych. Organizator pozostawia uczestnikom dowolność jeśli chodzi o tematykę prac z zastrzeżeniem, że powinna mieć ona związek z Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki.

Jak wziąć udział w konkursie?

Pracę plastyczną wraz z formularzem zgłoszeniowym (stanowiącym załącznik do Regulaminu konkursu)  należy przesłać pocztą lub przesyłką kurierską, bądź dostarczyć osobiście do kancelarii Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia we Wrocławiu:

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Armii Krajowej 54
50-541 Wrocław


Z dopiskiem na kopercie Konkurs nr 6 - Konkurs plastyczny „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej”

Praca winna być dodatkowo opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa w dniu  8 listopada 2013r. Decyduje data wpływu pracy konkursowej do Filii DWUP.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

- Tablet
- Aparat fotograficzny
- Zegarek sportowy na rękę

Wszelkich informacji na temat konkursu można zasięgać w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy - Wydział Promocji i Informacji, pod nr tel. 71/39-74-110 lub 111, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Reguły zgłaszania prac do udziału w Konkursie oraz zasady przyznawania tytułów zostały ujęte w Regulaminie Konkursu

Pliki do pobrania:
Regulamin konkursu
Załącznik nr 1 – Formularz zgłoszeniowy do Konkursu nr 6 Konkursu plastycznego „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej”


  installment loans . In this section we give only a brief summary recommendation for admission of Levitra Sale. Full information can be found in the instructions for receiving medications with vardenafil.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad