POKL - Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” 19.11.2013, KŁODZKO

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Działania informacyjno-promocyjne Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” 19.11.2013, KŁODZKO

Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” 19.11.2013, KŁODZKO

Drukuj
Email

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy z Wrocławia, zaprosił mieszkanki Kłodzka i powiatu, by 19 listopada dyskutować o miejscu kobiet na rynku pracy. Debata pod hasłem „Z kobietami, o kobietach” została, jako kolejna z cyklu, zorganizowana by przekazywać paniom informacje o projektach dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, opowiedzieć o możliwościach podnoszenia swoich zawodowych kwalifikacji, ale przede wszystkim by rozmawiać o dobrych praktykach i pomysłach na to, jak ułatwić kobietom podjęcie dobrego zatrudnienia.
Wicedyrektor DWUP Renata Granowska, otwierając spotkanie podkreśliła, że urzędnikom zależy na prawdziwym wyjściu do bezrobotnych kobiet, tam gdzie problem braku pracy, pań dotyka. Informacje o aktualnie funkcjonujących projektach, podnoszących praktyczne umiejętności, szkoleniach, doradztwie, przekazała zainteresowanym Magdalena Wdowiak-Urbańczyk.
Na sali znalazły się kobiety, które korzystały z aktywizacji zatrudnienia, panie bez pracy oraz osoby reprezentujące lokalne instytucje i urzędy, w tym PUP z Kłodzka.
   
Panie zadawały pytania i stawiały ciekawe wnioski. Wiele z nich związane było z rozszerzeniem prowadzonych przez urząd działań na szkolenia pod konkretne zawody, wynikające bezpośrednio z potrzeb i możliwości danego rynku pracy.
   
Uczestniczki miały także okazję do podniesienia swoich kompetencji wizerunkowych i stylistycznych. Pod okiem ekspertów cztery panie przeszły metamorfozę, ukazując zupełnie odmienione oblicza.

Babski interes, czyli kobieta na rynku pracy - artykuł o kłodzkiej Debacie zamieszczony na portalu Wiadomości Lokalne.eu


 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad